Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο Το Δίκτυο στην Υπηρεσία της Εκπαίδευσης

• Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς
Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο Συχνά Ερωτήματα Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Πώς θα βρω τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των εκπαιδευτικών του σχολείου μου;

Πώς θα βρω τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των εκπαιδευτικών του σχολείου μου;

Για να δείτε τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των εκπαιδευτικών του σχολείου σας, πιστοποιηθείτε με τα στοιχεία σας στο ΠΣΔ, στη σελίδα www.sch.gr και στη συνέχεια πατήστε "MySch > Το σχολείο μου".

Πατώντας στην καρτέλα "Εκπαιδευτικοί", μπορείτε να δείτε πληροφορίες για τους εκπαιδευτικούς που έχουν καταχωρηθεί κάτω από τη σχολική σας μονάδα, όπως τα ονόματά τους, τις ηλεκτρονικές τους διευθύνσεις και τους δικτυακούς τους τόπους.

Επιπλέον, μπορείτε να ενημερωθείτε για τα στοιχεία του σχολείου σας, για τους μαθητές οι οποίοι έχουν εγγραφεί στο ΠΣΔ και για τις λίστες οι οποίες έχουν δημιουργηθεί για το σχολείο σας.

Υποστήριξη

Πως μπορώ να...