Ιστότοποςusers.sch.gr/dvogiatzakisΣχολική - Εκπαιδευτική κοινότητα
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗusers.sch.gr/ppoulioΣτην ιστοσελίδα αυτή θα βρείτε πληροφορίες και πρωτότυπες εργασίες (π.χ. παρουσιάσεις μαθημάτων με ppt) που αφορούν την διδασκαλία των μαθημάτων των φυσικών επιστημών και κυρίως την διδασκαλία με χρήση των νέων τεχνολογιών. Θα βρείτε πειράματα χημείας δομημένα με πρωτότυπο τρόπο και πληροφορίες που μπορούν να χρησιμοποιηθούν έκτος των εργαστηριακών ασκήσεων και σε διάφορες σχολικές εργασίες.
Ιστότοποςusers.sch.gr/proundonΠαιδί και Σκάκι - Σχολικό Σκάκι
Ιστότοποςusers.sch.gr/clavisoundΟ χώρος θα μεταφερθεί στο http://clavisound.sites.sch.gr/
Ιστότοπος του Κανδηλάπτη Αθανάσιουusers.sch.gr/kandilapΟ προσωπικός ιστότοπος του Κανδηλάπτη Αθανάσιου
Ν. Μπεκιάρης - Χημικόςusers.sch.gr/nbekiarisΘέματα χημείας - Μαθήματα χημείας Γ-Λυκείου