Ιστότοπος users.sch.gr/dakriotou
Ιστότοπος users.sch.gr/ikarras
Ιστότοπος users.sch.gr/lebic2004
Ιστότοπος users.sch.gr/vkoziori
Stem in Education and Robostem Teamblogs.sch.gr/amantzana/Εκπαιδευτικός Ιστότοπος με περιεχόμενο stem
BRIDGES - Teachers of English Union of Thrace & Eastern Macedoniabridges.sites.sch.grBRIDGES is an ELT journal which is published by the Teachers of English Union of Thrace and Eastern Macedonia, a voluntary, non–profit association with scientific orientation and interests .

Let's have fun learning English!blogs.sch.gr/achamale/
Nelly Zafeiriades - English Language Teaching School Advisornelzafeir.sites.sch.grΗ Νέλλη Ζαφειριάδου διατέλεσε Σχολική Σύμβουλος Αγγλικής στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Ανατ. Μακεδονίας – Θράκης με περιοχές αρμοδιότητας τη Δράμα και τη Θράκη από 2007 έως 2018.
Ιστολόγιο Βασιλικής Παπαϊωάννου, εκπαιδευτικούς αγγλικής γλώσσας/συμβούλου εκπαίδευσηςblogs.sch.gr/vasilikipapaioannou/Δράσεις και μαθήματα διδασκαλίας που έχουν υλοποιηθεί κατά καιρούς στις τάξεις μου ή σε τάξεις συναδέλφων και τις βρήκα ενδιαφέρουσες.
Ιστότοπος fmarvel.sites.sch.gr
Ιστότοποςusers.sch.gr/aglada