Επίσκεψη του ΕΕΕΕΚ Θήβας στο 4ο Γυμνάσιο Θήβας

Στο πλαίσιο της Σύμπραξης του σχολείου μας με το Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Θήβας για κοινές δράσεις, την Δευτέρα 5 Απριλίου 2022 & την Τρίτη 11 Απριλίου 2022, υλοποιήθηκε η ακόλουθη επίσκεψη–δράση των μαθητών/τριών των δύο σχολείων, στον προαύλιο χώρο της μονάδας μας. Πιο συγκεκριμένα το εργαστήριο Χειροτεχνίας, με υπεύθυνη την κ. Γκονιάρη Λίντα και οι μαθητές/τριες του σχολείου μας, με υπεύθυνο τον κ. Αγγέλου Κωνσταντίνο (ΠΕ 08) ζωγράφισαν ένα μέρος του προαύλιου χώρου και έπαιξαν μαζί με τα παιδιά μας, κατά τη διάρκεια των διαλειμμάτων, τηρώντας απαρέγκλιτα τα μέτρα προστασίας covid 19. Ευχαριστούμε θερμά τους υπεύθυνους του Ε.Ε.Ε.Κ. για την άψογη συνεργασία και ευελπιστούμε για μια νέα συνεργασία στην επόμενη σχολική χρονιά.