Εθνική Ετικέτα Ποιότητας-Βράβευση 4ου Γυμνασίου Θήβας

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε τη βράβευση του σχολείου μας, 4ο Γυμνάσιο Θήβας, με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας, για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα που ολοκληρώθηκε κατά τη σχολική χρονιά 2021-2022, με τίτλο "Χαρτογραφώντας τη Γνώση", στο μάθημα της Οικιακής Οικονομίας με υπεύθυνη καθηγήτρια την κα Αλμπάνη Μαρία ΠΕ80. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλη την ομάδα των συνεργαζόμενων σχολείων καθώς και την Διευθύντρια του 4ου Γυμνασίου Θήβας κα Γκιζίλη Ρούλα για την υποστήριξή της καθ' όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Τέλος, ευχαριστούμε ιδιαίτερα τους μαθητές του σχολείου μας για την άψογη συμπεριφορά τους και ενεργό συμμετοχή τους κατά τη διάρκεια του προγράμματος. Ευχόμαστε περισσότερες βραβεύσεις για το σχολείο μας!