Κάλεσμα γονέων και κηδεμόνων για στοιχεία επικοινωνίας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες ,
Σας ενημερώνουμε πως στο πλαίσιο των προσπαθειών που καταβάλλονται να διατηρηθεί η σχέση των μαθητών με το σχολείο με διαδικασίες τηλεκπαίδευσης η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας μας έχει καλέσει να συγκεντρώσουμε και να επαληθεύσουμε αντίστοιχα τα email και τους αριθμούς τηλεφώνων όλων των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας.
Για το λόγο αυτό δύναται οι εκπαιδευτικοί του σχολείου να επικοινωνήσουν μαζί σας για επαλήθευση των στοιχείων ενώ επίσης καλείστε προς διευκόλυνση όλων να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας στον σύνδεσμο που ακολουθεί:

Επισημαίνουμε πως τα προσωπικά σας δεδομένα θα είναι ασφαλή, συλλέγονται για εκπαιδευτική και μόνο χρήση και δεν θα είναι εκτεθειμένα στο ευρύ κοινό.

Ο Διευθυντής του 6ου Δημοτικού σχολείου
Καλύβας Ιωάννης