Ν. Μπεκιάρης - Χημικόςusers.sch.gr/nbekiarisΘέματα χημείας - Μαθήματα χημείας Γ-Λυκείου
ΜΟΛΥΒΕΝΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣusers.sch.gr/etsagkatosΙστοσελίδα με εκπαιδευτικό υλικό δημοτικού
Μαθηματικά και άλλα...manchris.sites.sch.gr
Ιστότοπος mtomara.sites.sch.grΜαθησιακές μικροεφαρμογές Φυσικής, οι οποίες αξιοποιούν την τεχνολογία Επαυξημένης Πραγματικότητας (Augmented Reality, AR) με χρήση έξυπνων κινητών συσκευών, για να διδάξουν με παιγνιώδη τρόπο θεμελιώδεις έννοιες της σχολικής Φυσικής. Οι εφαρμογές αυτές υλοποιούν τρισδιάστατα περιβάλλοντα κατάλληλα για συνεργατική, διερευνητική μάθηση μέσα και έξω από τη σχολική τάξη.
Ιστότοπος pvlachas.sites.sch.gr
Ιστότοποςusers.sch.gr/abelog
Ιστότοποςusers.sch.gr/aboulouxi
Ιστότοποςusers.sch.gr/akapsouris