Τελετή Βράβευσης Μαθητικού Διαγωνισμού Ραδιοφωνικού Μηνύματος & Τραγουδιού ΚΑΝ’ ΤΟ Ν’ ΑΚΟΥΣΤΕΙ 2020 με τίτλο “Εκπέμπουμε σήμα κινδύνου, αγκαλιάζουμε τη Γη”

Με μία έκπληξη κλείνει για φέτος ο Μαθητικός Διαγωνισμός Ραδιοφωνικού Μηνύματος & Τραγουδιού “Κάν’ το ν’ ακουστεί”, που συνδιοργανώνεται με μεγάλη επιτυχία για 6η συνεχή χρονιά από την Επιστημονική Εταιρεία European School Radio, το Τμήμα Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης και Ψηφιακών Μέσων του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων και το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο Κύπρου του Υπουργείου Παιδείας, Αθλητισμού, Πολιτισμού και Αθλητισμού και υποστηρίζεται από το ΕΚΟΜΕ. Για πρώτη φορά στην ιστορία του Διαγωνισμού, η Τελετή Βράβευσης θα γίνει αποκλειστικά τηλεοπτικά μετά τη εξαιρετική ανταπόκριση που συνάντησε το αίτημά μας στην δημόσια τηλεόραση ΕΡΤ3 με ειδική τρίωρη παραγωγή το Σάββατο 20 Ιουνίου 2020 στις 10:00 π.μ..

Περισσότερα : Δελτίο Τύπου Τελετής Βράβευσης ΚΑΝ ΤΟ Ν ΑΚΟΥΣΤΕΙ 2020 (002)

ΕΞΕ - 132635 - 2019 - Έγκριση Μαθητικού Διαγωνισμού Ραδιοφωνικού Μηνύματος και Τραγουσιού `Καν` το ν` ακουστεί 2020` με θέμα `Εκπέμπουμε σήμα κινδύνο