Εκδήλωση για τα ανοιχτά σχολεία στις 25/04 και απονομή τίτλων παρακολούθησης

Την Δευτέρα 25 Απριλίου 2016 και ώρα 18.00 στον Κόμβο Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας της Τεχνόπολις του Δήμου Αθηναίων, η ΕΕΛ/ΛΑΚ και ο Δήμος Αθηναίων σας καλούν στην εκδήλωση  για την ολοκλήρωση του πρώτου κύκλου μαθημάτων της Δράσης «Σχολεία ανοιχτά στη γειτονιά, ανοιχτά στην κοινωνία» , όπου και θα γίνει και η απονομή των τίτλων παρακολούθησης σε όλους εσάς που παρακολουθήσατε με επιτυχία τα μαθήματα.

Για καλύτερη οργάνωση της εκδήλωσης, δηλώστε την συμμετοχή σας σε αυτή την φόρμα.

Ακόμα θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι στο πλαίσιο των μαθημάτων για τα ανοικτά σχολεία, στο https://ellak.gr/axiologisi-scholia-protasis-paratirisis-gia-ta-anikta-mathimata/  υπάρχει ένα ερωτηματολόγιο  το οποίο καλείστε να συμπληρώσετε, για να αξιολογήσετε την εμπειρία σας από τα μαθήματα τα οποία παρακολουθήσατε.  Οι απαντήσεις και τα σχόλια σας, είναι απαραίτητα για την την συνέχιση και βελτίωση των ανοικτών μαθημάτων.

Όλο το εκπαιδευτικό υλικό των μαθημάτων (το οποίο θα εμπλουτίζεται συνεχώς) είναι διαθέσιμο στους παρακάτω δεσμούς:

·         Τρισδιάστατη Εκτύπωση

·         Ανοικτοί Εκπαιδευτικοί Πόροι