ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ Θέμα: «Φαρμακοδιέγερση – Προληπτικός Ιατρικός Έλεγχος Αθλουμένων» Το Γραφείο Φυσικής Αγωγής Ν. Ημαθίας διοργανώνει Επιμορφωτική Ημερίδα για τη Φαρμακοδιέγερση και τον Προληπτικό Ιατρικό Έλεγχο των αθλουμένων. Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Εκδηλώσεων της Αντωνιάδειου Στέγης Γραμμάτων και Τεχνών. το Σάββατο 19/02/05 και απευθύνεται σε όλους τους εκπαιδευτικούς. σε μαθητές. αθλητές. γονείς. αθλητικούς παράγοντες και φορείς.

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

Θέμα: «Φαρμακοδιέγερση – Προληπτικός Ιατρικός Έλεγχος Αθλουμένων»

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο.