Το Διδασκαλείο Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών και ο Τομέας Γενικών Επιστημών του Παιδαγωγικού Δημοτικής Εκπαίδευσης σας προσκαλούν στην ημερίδα με θέμα: «Το νέο Αναλυτικό Πρόγραμμα για το γλωσσικό μάθημα στο δημοτικό σχολείο και η συγγραφή των νέων βιβλίων» που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 25 Μαΐου 2005 και ώρα 4.00 μ.μ. στο Συνεδριακό και Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.

σας προσκαλούν στην ημερίδα με θέμα:

«Το νέο Αναλυτικό Πρόγραμμα για το γλωσσικό μάθημα  στο δημοτικό σχολείο και η συγγραφή των νέων βιβλίων»

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο.