Ειδική Αγωγή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση – Εκπαιδευτική πραγματικότητα και προοπτικές

Η Περιφερειακή Δ/νση Π.Ε. και η Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας. σε συνεργασία με το Τμήμα Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και τους Σχολικούς Συμβούλους Π.Ε. Κανταρτζή Ευαγγελία. Κολέτο Ιωάννη και Βοζίκη Αγγελική. διοργανώνει ημερίδα με θέμα: « Ειδική Αγωγή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση - Εκπαιδευτική πραγματικότητα και προοπτικές». Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 10 Δεκεμβρίου 2005. ημέρα Σάββατο και ώρα 09.00πμ. στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας. Όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να παρακολουθήσουν την ημερίδα. παρακαλούμε να συμπληρώσουν τη δήλωση συμμετοχής που επισυνάπτεται και να την αποστείλουν με fax (2310502925 & 2310567117) ή ηλεκτρονικά (ss-a-thmias@kmaked.pde.sch.gr). υπόψη κ. Κανταρτζή.

Η Περιφερειακή Δ/νση Π.Ε. και η Δ.Ε.  Κεντρικής Μακεδονίας. σε συνεργασία με το Τμήμα Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και τους Σχολικούς Συμβούλους Π.Ε. Κανταρτζή Ευαγγελία. Κολέτο Ιωάννη και Βοζίκη Αγγελική. διοργανώνει ημερίδα με θέμα:

« Ειδική Αγωγή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση  - Εκπαιδευτική πραγματικότητα    και προοπτικές».

Περισσότερες λεπτομέρειες θα βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο