ΕΡΓΑ & ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2005-2006

Το 3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ διοργανώνει διήμερες εκδηλώσεις. με τίτλο: «ΕΡΓΑ & ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2005-2006». για την προβολή των πολιτιστικών δραστηριοτήτων των σχολείων του (Γυμνάσια και Ενιαία Λύκεια Ε΄ Δημοτικού Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης και Δήμων Καλαμαριάς. Θερμαϊκού. Επανομής. Μηχανιώνας. Μίκρας). Οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 27 & την Τρίτη 28 Μαρτίου 2006. στο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 4ου & 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΓΩΝΙΑ). ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΤΣΗ. ώρα 9.30΄ - 14.00΄. Συμμετέχουν Γυμνάσια και Ενιαία Λύκεια του Ε΄ Δημοτικού Διαμερίσμα­τος Θεσσαλονίκης και των Δήμων Καλαμαριάς. Θερμαϊκού. Μίκρας. με θέατρο. ακροβατική γυμναστική. συγκροτήματα ξένης. ελληνικής. τζαζ. ροκ. ποπ. λαϊκής. έντεχνης μουσικής και με χορευτικά σχήματα που θα παρουσιάσουν μοντέρνο χορό. tango. παραδο­σιακούς χορούς. Αποστέλλουμε και το αναλυτικό πρόγραμμα των εκδηλώσεων.

Οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 27 & την Τρίτη 28 Μαρτίου 2006. στο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 4ου & 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΓΩΝΙΑ). ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΤΣΗ. ώρα 9.30΄ -  14.00΄. Συμμετέχουν Γυμνάσια και Ενιαία Λύκεια του Ε΄ Δημοτικού Διαμερίσμα­τος Θεσσαλονίκης και των Δήμων Καλαμαριάς. Θερμαϊκού. Μίκρας. με θέατρο. ακροβατική γυμναστική. συγκροτήματα ξένης. ελληνικής. τζαζ. ροκ. ποπ. λαϊκής. έντεχνης μουσικής και με χορευτικά σχήματα που θα παρουσιάσουν μοντέρνο χορό. tango. παραδο­σιακούς χορούς. Αποστέλλουμε και το αναλυτικό πρόγραμμα των εκδηλώσεων.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στο επισυναπτόμενο.