Ζωντανή μετάδoση της ημερίδας με θέμα ‘Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου’

Ζωντανή μετάδoση της ημερίδας με θέμα «Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου» Το Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθηνών (ΤΕΙΑ) και η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας διοργανώνουν ημερίδα με θέμα: «Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου». Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί δύο ημέρες. στις 28/3 και στις 29/3. στο Αμφιθέατρο του ΤΕΙ Αθήνας. Η ημερίδα διοργανώνεται στα πλαίσια του έργου «Προηγμένες τηλεματικές υπηρεσίες για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Ανάπτυξη και Υποστήριξη Προηγμένων Τηλεματικών Υπηρεσιών για τις εκπαιδευτικές μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης των Νομών Αργολίδος. Αττικής (Διευθύνσεων Β/θμιας Γ΄ Αθήνας και Δυτικής Αττικής). Εύβοιας και Κορινθίας» που υλοποιείται από το ΤΕΙΑ. Η εκδήλωση θα μεταδοθεί ζωντανά από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Η εκδήλωση θα μεταδοθεί ζωντανά από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.