Εκδήλωση στην Αιτωλοακαρνανία 16 Δεκεμβρίου 1999

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Η Δ/ΝΣΗ Δ.Ε. Ν. ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ σε συνεργασία με το ΙΤΥ Τομέα Δικτυακών Τεχνολογιών διοργανώνει εκδήλωση με θέμα «Δίκτυα Εκπαίδευσης Ασκοί του Αιόλου» με εισηγητή τον κ. Γιάννη Σιάχο Τεχνικό Υπεύθυνο του έργου. Στην εκδήλωση θα παρευρίσκονται και εκπρόσωποι του ΟΤΕ Ν. Αιτωλ/νίας. Την εκδήλωση υποχρεούνται να την παρακολουθήσουν οι Προϊστάμενοι του 1ου και 2ου Γραφείου Δ/νσης Δ.Ε.. Γραφείου ΤΕΕ. οι Δ/ντές των σχολικών μονάδων που συμμετέχουν στο πρόγραμμα Μνηστήρες. οι καθηγητές Πληροφορικής και των άλλων ειδικοτήτων που εκδήλωσαν ενδιαφέρον για την συμμετοχή τους στο πρόγραμμα. Επίσης πρέπει να την παρακολουθήσουν οι Δ/ντές και καθηγητές Πληροφορικής όλων των άλλων σχολικών μονάδων (Γ/σίων. Ε.Λ. Λυκείων και ΤΕΕ) που θέλουν να εμπλακούν στο πρόγραμμα « Δίκτυα Εκπαίδευσης - Ασκοί του Αιόλου». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο 4ο Ε.Λ. Αγρινίου (πρώην ΕΠΛ) στην αίθουσα τελετών 16-12-99 ημέρα Πέμπτη και ώρα 1145 π.μ. (Η διάρκεια της εκδήλωσης θα είναι περίπου δυο ώρες).