Ζωντανή μετάδοση της Επιστημονικής Συνάντησης Για Την Παιδεία

Το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο θα μεταδώσει ζωντανά την επιστημονική συνάντηση για την παιδεία με θέμα Εκπαιδευτικοί προβληματισμοί - Καινοτομίες. Η μετάδοση θα γίνει μέσο ενός πολυμεσικού σταθμού εργασίας και των Media Services που παρέχονται από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.
Η μετάδοση της Παρασκευής 09/01/2004 θα αρχίσει στις 16:30 (ώρα έναρξης των ομιλιών του συνεδρίου) ενώ η μετάδοση του Σαββάτου 10/01/2004 θα αρχίσει στις 09:00 και θα διαρκέσει μέχρι τις οκτώ το βράδυ όπου θα τελειώσει και το συνέδριο.

Για να παρακολουθήσετε την μετάδοση θα πρέπει να διαθέτετε το λογισμικό Media Player 9. Για παλιότερες εκδόσεις του Media Player θα πρέπει να κατεβάσετε τους απαραίτητους αποκωδικοποιήτες από την ιστοσελίδα της Microsoft.
Παραλαβή Αποκωδικοποιητών.

Η μετάδοση θα μεταδίδεται ζωντανά από εδώ