Η διδασκαλία της Ιστορίας στο σύγχρονο σχολικό περιβάλλον

Το 1ο Γυμνάσιο Βούλας σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Αθηνών.έχουν τη χαρά να σας προσκαλέσουν στο διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο που διοργανώνουν στις 7 και 8 Δεκεμβρίου 2004 και ώρα 15:30-20:00 μ.μ. με θέμα: «Η διδασκαλία της Ιστορίας στο σύγχρονο σχολικό περιβάλλον» Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στο αμφιθέατρο του 1ου Γυμνασίου και 1ου Ενιαίου Λυκείου Βούλας και στα εργαστήρια τους.

Το 1ο Γυμνάσιο Βούλας σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Αθηνών.έχουν τη χαρά να σας προσκαλέσουν στο διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο που διοργανώνουν στις 7 και 8 Δεκεμβρίου 2004 και ώρα 15:30-20:00 μ.μ. με θέμα:
«Η διδασκαλία της Ιστορίας στο σύγχρονο σχολικό περιβάλλον»

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στο συνημμένο αρχείο.