Εκδήλωσεις του Ενιαίου Λυκείου Βραχναιΐκων Πατρών

Το Ενιαίο Λύκειο Βραχναιΐκων Πατρών διοργανώνει στις 30 Ιανουαρίου εκδήλωση για το Εξωσχολικό Βιβλίο και στις 16 Φεβρουαρίου εκδήλωση με θέμα τη Μελοποιημένη Ποίηση

Η εκδήλωση για το Εξωσχολικό Βιβλίο θα πραγματοποιηθεί στις 30 Ιανουαρίου στις 11:00 π.μ στο Σταυροπούλειο Πνευματικό Κέντρο και θα περιλαβάνει ομιλία. ηλεκτρονική παρουσίαση των λογοτεχνικών βραβείων 2001 για το ακροατήριο καθώς και έκθεση βιβλίου.

Στις 16 Φεβρουαρίου. 7:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση με θέμα "Μελοποιημένη Ποίηση: Με το ακορντεόν στο δρόμο από το Διονύσιο Σολωμό ως το Γιάννη Ρίτσο" στο Σταυροπούλειο Πνευματικό Κέντρο. Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει απαγγελίες. μουσική και τραγούδια από τη χορωδία και ηλεκτρονική παρουσίαση για το ακροατήριο.