Money show 2005 – Στρογγυλή τράπεζα ΕΑΙΤΥ για το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο

Στα πλαίσια του πολυσυνεδρίου Money Show 2005 το Ερευνητικό Ακαδημαϊκό Ινστιτούτο Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΕΑΙΤΥ) συμμετέχει στις εκδηλώσεις που διοργανώνει η Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης του ΕΠΕΑΕΚ / ΥΠΕΠΘ. διοργανώνοντας στρογγυλή τράπεζα με θέμα: «Ευρυζωνικότητα : Πολυτέλεια ή όρος επιβίωσης για το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο; » Έχουμε την τιμή να σας προσκαλέσουμε στην εκδήλωση. η οποία θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Hilton (αίθουσα 'Θάλεια 4'). το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου. ώρα 10:00 - 12:00.

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα των ομιλιών.