30/03/06 Αμαλιάδα: Ημερίδα για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου

Το Ερευνητικό Ακαδημαϊκό Ινστιτούτο Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΕΑΙΤΥ) και η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ηλείας έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην ημερίδα με θέμα: «Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του νομού Ηλείας για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου». που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 30 Μαρτίου και ώρα 17:00. στο Λαζαράκειο Δημοτικό Μέγαρο. Η ημερίδα διοργανώνεται στα πλαίσια του έργου «Προηγμένες τηλεματικές υπηρεσίες για την Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Ανάπτυξη και Υποστήριξη Προηγμένων Τηλεματικών Υπηρεσιών για τις μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης των Νομών Αχαΐας. Αιτωλοακαρνανίας. Αρκαδίας. Ζακύνθου. Ηλείας. Κεφαλληνίας. Λακωνίας. Μεσσηνίας και Φωκίδας» που υλοποιείται από το ΕΑΙΤΥ. Στους συμμετέχοντες θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.

Το Ερευνητικό Ακαδημαϊκό Ινστιτούτο Τεχνολογίας Υπολογιστών (ΕΑΙΤΥ) και η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ηλείας έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην ημερίδα με θέμα: «Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του νομού Ηλείας για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου». που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 30 Μαρτίου και ώρα 17:00. στο Λαζαράκειο Δημοτικό Μέγαρο Αμαλιάδας.
Στους συμμετέχοντες θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.