8-10/05/06 B. Δ Αθήνας και Πειραιά: Ημερίδες για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου

Το Κέντρο Δικτύων του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στις ημερίδες με θέμα «Ευαισθητοποίηση. πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Ν. Αττικής (Β΄. Δ΄ Αθήνας και Πειραιά) για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου». που θα πραγματοποιηθούν: Δευτέρα 8 Μαΐου 2006 και ώρα έναρξης 12:00 μ.μ. για την Β΄ βάθμια Διεύθυνση Πειραιά Τετάρτη 10 Μαΐου 2006 και ώρα έναρξης 12:00 μ.μ. για τις Β΄ βάθμιες Διευθύνσεις Β΄και Δ΄ Αθήνας Οι ημερίδες διοργανώνονται στα πλαίσια του έργου: «Προηγμένες τηλεματικές υπηρεσίες για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Ανάπτυξη και Υποστήριξη Προηγμένων Τηλεματικών Υπηρεσιών για τις εκπαιδευτικές μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Β’ & Δ’ Αθήνας και Πειραιά του Νομού Αττικής». του Ε.Μ.Π. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στη Αίθουσα Τελετών του Κτιρίου Διοίκησης (χάρτης: http://www.ntua.gr/gr_about/map/dioikisi.pdf ). στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου. Ηρώων Πολυτεχνείου 9 Ζωγράφου. Στοιχεία επικοινωνίας: Τηλ. - 210 772 2353. e-mail - fpm@noc.ntua.gr. Στους συμμετέχοντες εκπαιδευτικούς θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.

Το Κέντρο Δικτύων του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου έχει την
τιμή να σας προσκαλέσει στις  ημερίδες με θέμα «Ευαισθητοποίηση.
πληροφόρηση και ενημέρωση των εκπαιδευτικών της
Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Ν. Αττικής (Β΄. Δ΄ Αθήνας και
Πειραιά)  για την εκπαιδευτική αξιοποίηση των υπηρεσιών του
Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου». που θα πραγματοποιηθούν:

Οι ημερίδες διοργανώνονται στα πλαίσια του έργου: «Προηγμένες
τηλεματικές υπηρεσίες για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Ανάπτυξη
και Υποστήριξη Προηγμένων Τηλεματικών Υπηρεσιών για τις
εκπαιδευτικές μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Β’ & Δ’ Αθήνας
και Πειραιά του Νομού Αττικής». του Ε.Μ.Π.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στη Αίθουσα Τελετών του Κτιρίου
Διοίκησης (χάρτης: http://www.ntua.gr/gr_about/map/dioikisi.pdf ).
στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου. Ηρώων Πολυτεχνείου 9
Ζωγράφου.

Στοιχεία επικοινωνίας:  Τηλ. - 210 772 2353. e-mail -
fpm@noc.ntua.gr.