Blogs.sch.gr: Nέα θέματα εμφάνισης για το ιστολόγιο σας

Εμπλουτίσαμε τα διαθέσιμα θέματα εμφάνισης που μπορείτε να επιλέξετε για το ιστολόγιο σας στο https://blogs.sch.gr . Επιλέξτε αυτό που ταιριάζει στις απαιτήσεις σας και κάντε το ιστολόγιο σας να ξεχωρίζει. Τα νέα θέματα εμφάνισης είναι:

Blogcards-sch
Το “Blogcards” διαθέτει πολλές επιλογές μορφοποίησης και slider προτεινόμενων άρθρων. Αυτό το θέμα θα ξεχωρίσει με ένα μοναδικό σχεδιασμό μεγάλων καρτών/άρθρων, ενώ διαθέτει λειτουργία σκοτεινού/φωτεινού θέματος. Κατάλληλο για άρθρα με χαρακτηριστικές εικόνες. Διαθέτει περιοχές μικροεφαρμογών στο υποσέλιδο.

blogcards screenshot

Cardstyle-sch
Το Cardstyle-sch ξεχωρίσει με τον μοναδικό σχεδιασμό και το slider προτεινόμενων άρθρων. Επιλέξτε όποια χρώματα έμφασης και ντεγκραντέ επιθυμείτε. Ρυθμίστε την πλευρική στήλη αριστερά ή δεξιά – ή αποκρύψτε την.

cardstyle screenshot

Curveflow-sch
Το Curveflow Sch είναι ένα θέμα εμφάνισης ιστολογίου με πολλές επιλογές και μοναδικό σχεδιασμό με καμπύλες. Ρυθμίστε την πλευρική στήλη αριστερά ή δεξιά – ή αποκρύψτε την. Επιλέξτε χρώματα πλευρικής στήλης, χρώμα κεφαλίδας και τόνους όπως θέλετε.

curveflow screenshot

Galaxy Preschool Sch
Το Galaxy Preschool είναι κατάλληλο για Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια κ.α.. Ενεργοποίηστε ως αρχική σελίδα μια στατική σελίδα και μέσω του Προσαρμογέα ενεργοποιήστε τις ενότητες “Slider”, “Τάξεις” κ.α. για να δημιουργήσετε μια εντυπωσιακή αρχική σελίδα σχολικού ιστολογίου.

galaxy preschool screenshot

Ruffie Sch
Ένα θέμα με απλό σχεδιασμό εμπνευσμένο από κόμικς.

ruffle screenshot

Squareread-sch
To Squareread-sch διαθέτει πλαϊνές στήλες περιεχομένου που ανοίγουν με ένα κλικ και slider άρθρων. Η λίστα των χαρακτηριστικών είναι μεγάλη: Απεριόριστα χρώματα, 0-2 πλαϊνές στήλες στα αριστερά ή δεξιά που μπορούν να καθοριστούν ξεχωριστά για κάθε σελίδα ή άρθρο, πλαϊνές στήλες σταθερού πλάτους 300px, 0-4 περιοχές μικροεφαρμογών στο υποσέλιδο, σχετικά άρθρα κ.α.
squareread screenshot

Timelines-sch
Το Timelines sch ξεχωρίζει με την ιδιαίτερη πλευρική του στήλη, το slider και την λειτουργία σκοτεινού ή ανοιχτόχρωμου χρωματικού σχεδιασμού. Με εκτενείς επιλογές στυλ, μπορείτε να δημιουργήσετε το δικό σας σχεδιασμό, να αλλάξετε σε απεριόριστα φόντα και χρώματα, να προσθέσετε κυρτότητα περιγράμματος στοιχείου και πολλά άλλα.

timelines screenshot