Διοργάνωση ημερίδας με θέμα «Ενδοσχολική Βία: Παρουσίαση αποτελεσμάτων έρευνας στις σχολικές μονάδες Β/θμιας Εκπ/σης της Π.Ε. Καστοριάς»

H Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε συνεργασία με το Δήμο Ορεστίδος, διοργανώνει την Τετάρτη 3 Απριλίου 2013 και ώρα 19:30, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων της Δημοτικής Βιβλιοθήκης του Δήμου Ορεστίδος, ανοικτή ενημερωτική ημερίδα με θέμα «Ενδοσχολική Βία: Παρουσίαση αποτελεσμάτων έρευνας στις σχολικές μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Π.Ε. Καστοριάς».

Η ημερίδα θα μεταδοθεί ζωντανά μέσω του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου (http://iptv.sch.gr/live)

Χαιρετισμοί

Το Σχολείο μου: Ακούω, Βλέπω Μιλώ, Δρω

Στέλλα Τέγου – Στεργιοπούλου, Δ/ντρια Δ.Δ.Ε. Καστοριάς